تماس با ما23-3330-3666 (+98)

کارخانجات دیسکی لنت ایران

درباره ما

کارخانجات دیسکی لنت ایران

 

شرکت دیسکی لنت ایران در سال ۱۳۶۲ در سمنان شروع به کار کرد. دیسکی‌لنت ایران به عنوان تولید‌کننده لنت ترمز انواع خودروهای سبک مشغول به فعالیت است که از خط کامل کمپانی آلتک (Altech) کانادا که از سازندگان معتبر خط تولید لنت ترمز است، استفاده می‌کند.

محصولات دیسکی‌لنت ایران در بازارهای داخلی (شامل اکثر کارخانجات خودروسازی) و بازارهای کشورهای همسایه توزیع می‌شود.

ما در دیسکی‌لنت به بالاترین کیفیت در عملکرد ترمز دست یافته‌ایم. محصولات ما در ایستگاه‌های مختلف خط تولید مستمراْ کنترل و آزمایش می‌شوند و در مرحله نهایی تحت سخت‌ترین آزمایش‌های اندازه‌گیری ضریب اصطکاک خشک و مرطوب، در شرایط دمایی مختلف و نیز اندازه‌گیری میزان چسبندگی لنت ترمز به کفشک، اندازه‌گیری میزان تراکم‌پذیری در فشارهای مختلف و نیز آزمون‌های رنگ قرار می‌گیرند. تمامی این استانداردها بر مبنای استاندارهای معتبر جهانی صورت می‌پذیرد.

شرکت دیسکی‌لنت ایران دارای گواهی‌نامه Iso 9002  ثبت شده به شماره ۱۲۱۰۰۱۸۱۰ از شرکت TUV آلمان و گواهی‌نامه و مجوز الصاق مهر استاندارد ملی ایران بر روی محصولاj خود و تاییده ISIRI است.

در شرکت دیسکی‌ لنت کارشناسان ما همواره مشغول تحقیق و توسعه‌اند. در سال‌های فعالیت همیشه در پی اصلاح و پیشرفت روند‌ها و محصولات بوده‌ایم. که در این پیشرفت نظرات کارشناسان و بارخوردهای مشتریان همیشه اثر داشته است.

دیسکی لنت

ساعات کاری

تعداد کارکنان

تعداد مشتریان